Půjčky bez potvrzení o příjmu

a další druhy půjček a úvěrů

Soukromé půjčky na směnku

Napsal admin • Feb 18th, 2012 • Rubrika: Uncategorized

Dneska se zaměříme na soukromé půjčky na směnku, které nabízejí hlavně soukromé osoby. Rozebereme si podrobněji tento druh půjček.

Směnka

Hodně lidí, kteří si berou půjčky na směnku, ani neví co to ta směnka je. V podstatě se myslí, že je to nějaký nevýznamý papír, ale přitom je směnka velmi důležitá a jejím podpisem se zavazujete, že dluh řádně uhradíte. Je to tedy velmi dobrá pojistka půjčky, hlavně pro toho kdo takové půjčky poskytuje.

Půjčky na směnku od soukromníků

Půjčky na směnku poskytují někdy i malé nebankovní společnosti, ale takové půjčky jsou hlavně dominantou různých soukromých osob. Soukromé osoby nabízejí lidem svoje půjčky od soukromých osob, které poskytují ze svých volných peněz. Je třeba říci, že se jedná o malé půjčky na hodně vysoký úrok. Podmínky těchto půjček také nebývají vůbec výhodné, jsou spíše hodně nevýhodné.

Soukromníci

Soukromníci poskytují svoje půjčky od soukromých osob hned s tím, že na těchto půjčkách vydělají. Jejím motivem není vám pomoci a půjčit vám peníze, jejich motivem je generovat zisk. A to doslova za každou cenu, vůbec neberou ohledu na různé lidské osudy. Doporuči se takovým půjčkám vyhýbat.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku