Půjčky bez potvrzení o příjmu

a další druhy půjček a úvěrů

Rychlé půjčky na ruku

Napsal admin • Nov 19th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Někteří lidé požadují rychlé půjčky, které jim budou vyplaceny přímo na ruku v hotovosti. Tito lidé mají čato zablokovaný bankovní účet.

Půjčky na ruku

Pod pojmem půjčky na ruku se skrývají půjčky, které jsou vyplácené v hotovosti přímo na ruku. Hodně lidí chce dostat peníze v hotovosti a nechtějí aby jim peníze dorazily na jejich bankovní účet. Často mají na tento bankovní účet nařízenou od exekutora soudní exekuci. Peníze by jim tedy byly z účtu ihned strženy a oni by je nemohly stejně použít.

Lidé v registrech dlužníků

Lidem, kteří jsou zapsaní v nějakém registru, tak už nepůjčí peníze klasická banka. Tito lidé se pak obracejí na menší nebankovní společnosti, které poskytují svoje půjčky i lidem, kteří mají zápis v registru dlužníků. Evidence dlužníci fyzické osoby registr slouží k tomu, aby se banky chránily před případnými problémovými klienti. Kteří by pak úvěr nesplácely, díky registru se mohou vyhnout hodně problémům.

Nebankovní společností vyplácenjí půjčky na ruku v hotovosti. Většinou v Českých korunách, ale cizincům klidně půjčky vyplatí v Eurech či Dolarech. V tomto jsou celkem vstřícné. Ale podmínky půjček nemají moc výhodné.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku