Půjčky bez potvrzení o příjmu

a další druhy půjček a úvěrů

Půjčky bez prokazování příjmu

Napsal admin • Jun 7th, 2011 • Rubrika: Půjčky bez příjmu

Půjčky bez prokazování příjmu jsou půjčky u kterých nemusíte nikdy prokazovat výši svých oficiálních příjmů. Půjčky bez prokazování příjmu jsou v ČR hojně používané a poskytují je nebankovní společnosti a firmy.

Půjčky bez prokazování příjmu pro lidi bez oficiálních příjmů

Půjčky bez prokazování příjmu využívají hlavně lidi, kteří nechtějí nebo nemohou prokázat své skutečné příjmy. To jen nejen u lidí bez práce a žen na mateřské dovolené. Často je to také u lidí, kteří pracují načerno a svou mzdu dostávají na ruku. Půjčky bez prokazování příjmu také požadují lidé, kteřé dostávají oficiálně jen část mzdy a zbytek jejich mzdy je jim vyplacen přímo na ruku. Celkem běžné to bývá u kuchařů či servírek.

Co budete potřebovat ?

U většiny nebankovních společností, které poskytují různé půjčky bez prokazování příjmu budete potřebovat dva doklady o vaší totožnosti. Jako první doklad se využíva občanský průkaz. Jako druhý doklad o vaší totožnosti můžete využít cestovní pas, řidičský pas nebo rodný list či kartičku zdravotní pojištěovny.

Půjčky bez prokazování příjmu bývají ručené směnkou

Půjčky bez prokazování příjmu jsou často jištěné směnkou. Nebankovní společnosti se tak chtějí chránit, aby si mohly peníze v případě problému lépe vymoci. Za splacení půjčky ručíte tedy poté celým svým majetkem. Pokud si můžete vzít jiný druh půjčky než na směnku, tak do toho určitě běžte. Půjčky na směnku by měli být až poslední variantou.

Písemná smlouva

Písemná smlouva je u půjčky bez prokazování příjmu od nebankovních společností hodně důležitá. Není důležité to co vám řeknou ústně, ale to co bude písemně zaznamenáno v písemné smlouvě. Čtěte tedy celou smlouvu, i pasáže, které jsou malinkým písmem. Klidně si sebou vemte i lupu. Ale takovou smluvu bych vám radil raději nepodepisovat, protože by jste se mohly dostat do problémů.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku