Půjčky bez potvrzení o příjmu

a další druhy půjček a úvěrů

Půjčky bez prokázání příjmu

Napsal admin • Jun 8th, 2011 • Rubrika: Půjčky bez příjmu

Půjčky bez prokázání příjmu si získaly oblibu u lidí hlavně pro to, že nemusíte při žádání o půjčku prokazovat své oficiální příjmy. O tuto půjčku je možné zažádat přes internet nebo pomocí telefonu.

Proč lidé nechtějí prokazovat své příjmy ?

Důvodů proč lidé nechtějí prokazovat své příjmy je více. Může jim být to, že jsou momentálně bez stálé práce a tak nemají příjem. Můžete se také jednat o maminky na mateřské dovolené. Často se jedná také o různé lidi, kteří pracují na černo nebo dostávají část mzdy bokem. To se děje hlavně v oblasti pohostinství. Kuchaři a servírky by vám mohly o tom vyprávět. Tuto půjčky někdy využívají i OSVČ, kteří využívají výdaje paušálem a proto májí skutečné příjmy o hodně vyšší, než příjmy, které mají v daňovém přiznání.

Půjčky bez prokázání příjmu přes internet

Půjčky bez prokázání příjmu jsou dobré v tom, že nebankovní společnosti umožnují, že si o ně můžete většinou zažádat jednodušše přes internet. Je to úplně jednoduché a udělané tak, aby to zvládl úplně každý, tedy i BFU (běžný Franta uživatel). Zabere vám to maximálně 5 minut, je to opravdu rychlovka. Nazpátek vás pravděpodobně budou kontaktovat telefonicky. Je tedy nutné uvést vaše aktuální telefonní číslo.

Na co si dávat pozor

U půjčky bez prokázání příjmu určitě počítejte s vysokým ročním úrokem. Bude zhruba 3x větší než roční úrok u klasické bankovní půjčky. Dávejte si také dobrý pozor na písemnou smlouvu ! Vždy je nutné si celou smlouvu přečíst, třeba i několikrát ! Pokud tam budou nějaké nejasnosti, tak smlouvu raději vůbec nepodepisujte a odejděte.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku