Půjčky bez potvrzení o příjmu

a další druhy půjček a úvěrů

Půjčky bez nahlížení do registru

Napsal admin • Jun 7th, 2011 • Rubrika: Půjčky bez registru

Půjčky bez nahlížení do registru jsou půjčky poskytováné nebankovními společnostmi bez prověřování různých registru dlužníků. Půjčky bez nahlížení do registru jsou určené téměř každému a jsou poskytovány velmi rychle.

Hodně lidí je v registrech

Podle posledních průzkumů je v registrech dlužníků přes 1 000 000 lidí. Tito lidé, kteří jsou v registru dlužníků, pak nemají vůbec žádnou šanci získat půjčku u banky. Tito lidé jsou pak nuceni obrátit se na nebankovní sektor. V nebankovním sektoru působí nebankovní společnosti, které nabízí různé půjčky bez nahlížení do registru u kterých zásadně neprověřují jestli jste zapsáni v registru dlužníků. Tyto půjčky jsou tedy určeny téměř pro každého.

Jak můžete žádat o půjčky bez nahlížení do registru ?

O půjčky bez nahlížení do registru od nebankovních společností můžete žádat různými způsoby. Můžete zvolit klasický způsob, tedy můžete zajít na kamenou pobočku nebankovní společnosti. Většinou můžete podepsat rovnou smlouvu a peníze vám budou vyplaceny přímo v hotovosti na ruku. Lidé jsou ale stále více pohodlní a tak si radši podají žádost přes telefon nebo internet. Nemusejí poté nikam chodit a ušetří svůj čas.

Ručení u půjčky bez nahlížení do registru

Jelikož jsou různé půjčky bez nahlížení do registru od nebankovních společností poskytované téměř každému, tak se musí nebankovní společnosti pojistit proti případným ztrátám. Dělají to nejen pomocí vysokého úroku. Ale u větších půjček využívají u ručení směnkou. Za splacení půjčky, za kterou ručíte směnkou ručíte celým svým majetkem. U ještě větších částek pak nebankovní společnosti vyžadují ručení nemovitostí nebo si musíte najít nějakého ručitele. A najít ručitele je v dnešní době téměř nemožné.

Na co si dát bacha

U půjčky bez nahlížení do registru si dávejte hlavně dobrý pozor, na všechny podmínky uvedené v písemné smlouvě. Určitě smlouvu nepodepisujete bez toho aniž by jste si jí přečetly. Po čase by jste toho mohly hořce litovat. Dopřejte si dostatek času a smlouvu si v klidu přečtěte ! Počítejte s tím, že na vás budou zkoušet různé triky, aby jste smlouvu rychle podepsaly, je to totiž v jejich zájmu.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku