Půjčky bez potvrzení o příjmu

a další druhy půjček a úvěrů

Půjčky bez doložení příjmu

Napsal admin • Jun 8th, 2011 • Rubrika: Půjčky bez příjmu

Půjčky bez doložení příjmu jsou stále více oblíbené, protože lidí nechtějí prokazovat výši svých oficiálních příjmů. Půjčky bez doložení příjmu jsou nebankovními společnostmi poskytovány velmi rychle a pružně.

Na co si lidé berou půjčky ?

Lidé si půjčky nejčastěji berou na financování bydlení. Berou si také hodně půjčky na různé spotřební věci. Například televize, PC, notebook či mobilní telefon. Lidé si berou půjčky u na dovolenou u moře. Lidé přestaly šetřit a začínají si peníze spíše půjčovat. Půjčky bez doložení příjmu jsou mezi lidmi stále více oblíbené.

Poskytují banky půjčky bez doložení příjmu ?

Banky v současné době téměř neposkytují půjčky bez doložení příjmu. Banky jsou hodně opatrné a půjčují pouze lidem, kteří mají dostatečný příjem a jsou ochotni ho potvrdit potvrzením o výši jejich příjmů. Banky také nepůjčují klientům, kteří mají zápis v registru dlužníků. Banky tedy poskytují půjčky pouze bonitním klientům, nebonitní klienti se budou muset obrátit na nebankovní společnosti.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu

Půjčky bez doložení příjmu jsou tedy hlavní nebankovní rychlé půjčky. Poskytují jí jak velké nebankovní společnosti, tak malé nebankovní společnosti. Nebankovní společnosti na vás útočí spoustou reklam. Ale nedejte se a vyberte si samy tu nejvíce výhodnou půjčku. Zde je dobré uplaťnovat heslo: Nikdy neber první nabídku !

Možnost podat žádost přes telefon

Půjčky bez doložení příjmu jsou také dobré v tom, že si můžete podat žádost jednodušše pomocí mobilního telefonu či klasického telefonu. Stačí znáte telefonní číslo nebankovní společnosti, tam zavoláte a podáte pomocí telefonu žádost o tuto půjčku. S operátorkou se rovnou domluvíte i na dalším postupu.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku