Půjčky bez potvrzení o příjmu

a další druhy půjček a úvěrů

Půjčky bez dokládání příjmů

Napsal admin • Jun 7th, 2011 • Rubrika: Půjčky bez příjmu

Půjčky bez dokládání příjmů jsou půjčky u kterých nemusíte prokazovat výši svých oficiálních příjmů. Jedná se velmi rychlé půjčky, které jsou poskytovány většinou maximálně do 50 000 Kč. Více v článku uvnitř..

Nabízejí banky půjčky bez dokládání příjmů ?

Banky jsou při poskytování půjček vždy hodně opatrné. A než někomu půjčí nějaké peníze, tak si ho nejprve pořádně proklepnou. U banky je tedy nutné vždy prokázat výši svých příjmů pomocí potvrzení o výši příjmů ze zaměstání. Toto potvrzení vydává váš zaměstnavatel. Půjčky bez dokládání příjmů vám tedy banka v žádném případě neposkytne a budete se tedy muset obracet na nebankovní společnosti a firmy z nebankovního sektoru.

Nebankovní půjčky bez dokládání příjmů

Půjčky bez dokládání příjmů tedy poskytují hlavně nebankovní společnosti z nebankovního sektoru. V nebankovním sektoru působí různé druhy nebankovních společností. Najdete tam jak velké a zavedené nebankovní společnosti, tak malé nebankovní společnosti. Výběr konkrétní společnosti je na vás, já bych však dal radši přednost těm větším a zavadeným společnostem, které za sebou mají již nějakou tu historii.

Výše půjčky

Půjčky bez dokládání příjmů bývají nebankovními společnostmi většinou poskytovány do výše 50 000 Kč. Konkrétní výše půjčky záleží také na tom, jestli jste schopni ručit směnkou nebo ručit dokonce nemovitostí. Pokud budete ručit svoji nemovitostí, tak vám nebankovní společnosti klidně půjčí o hodně větší sumy. Protože půjčku budou mít ručenou právě vaší nemovitostí.

Půjčky bez dokládání příjmů bývají dost drahé

Dopředu počítejte s tím, že půjčky bez dokládání příjmů od nebankovních společností bývají hodně drahé. Je tam jak vysoký roční úrok, tak vysoké roční RPSN. Půjčku vám také v určitých případech, mohou docela dost prodražit různé sankční poplatky či jiné poplatky.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku