Půjčky bez potvrzení o příjmu

a další druhy půjček a úvěrů

Poptávka půjčky od soukromých osob

Napsal admin • Oct 8th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Poptávka po půjčkách od soukromých osob je v České republice stále větší. A myslím, že i do budoucna se bude zvětšovat.

Soukromé osoby

Zjednodušeně jde řící, že soukromé osoby poskytují svoje půjčky od soukromých osob ze svých peňez, které si vydělaly jinou činností. Tyto soukromé osoby, chtějí svoje peníze zhodnocovat pomocí poskytování malých půjček běžným lidem. U těchto půjček je určitě třeba počítat s velmi vysokým úrokem.

Soukromé půjčky

Různé soukromé půjčky se začaly poskytovat hlavně díky tomu, že spousta lidí nezíská půjčka ani od nebankovních společností. Tito lidé jsou pak často velmi zoufalí a tak přistoupí i na různé nevýhodné půjčky od těchto soukromých osob nebo soukromých investorů. Úvěry a půjčky od soukromých investorů mají často ještě větší úrok než půjčky od soukromých osob.

Sjednocujeme svoje půjčky

Pokud jste se rozhodly sjednotit svoje půjčky a zároveň máte zápis v registrech dlužníků, tak jsou pro vás přímo ideální konsolidace půjček bez registru, ty jsou určené lidem kteří se dostaly do registru. Hodně lidí se bojí, že přijdou kvůli půjčce o střechu nad hlavou a tak nechtějí ručit nemovitostí. Proto také vznikly konsolidace půjček bez ručení od nebankovních společností u kterých nemusíte vůbec ničím ručit.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku