Půjčky bez potvrzení o příjmu

a další druhy půjček a úvěrů

Ověřené půjčky na směnku ihned

Napsal admin • Oct 8th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Půjčky na směnkou jsou druh půjček, které jsou jištěné klasickou směnkou. Tyto půjčky poskytují hlavně nebankovní společnosti a soukromé osoby.

Nebankovní a soukromé půjčky na směnku

Klasické úvěry a půjčky na směnku patří mezi nebankovní půjčky, které poskytují menší nebankovní společnosti. Dále tyto půjčky poskytují také soukromé osoby, proto se také označují i jako soukromé osoby od soukromých osob.

Exekuce na krku

Spoustě lidem visí exekuce doslova na krku. Tito lidé rychle schánější někde peníze, aby k nim nevtrhl exekutor, který by jim mohl zabavit veškeré vybavení bytu. Lidé se ptají u známých i rodiny. Často ale neuspějí a tak je jim často nabýzena půjčka na exekuci od soukromých osob. Tyto půjčky však mají strašně vysoké roční úroky.

Malé nebankovní společnosti

Malé nebankovní společnosti jsou více flexibilní a tak poskytují svoje nebankovní půjčky ihned. Většinou máte peníze do 24 hodin ve svých rukách. Malé nebankovní často lákají nové klienty na líbivé plakáty a inzeráty ve stylu půjčím na směnku výhodně téměř bez poplatků atd.

Nebankovní společnosti jdou dokonce až tak daleko, že svoje půjčky nabízejí i starým lidem a seniorům. Nejvíce se ujal název půjčky pro důchodce, z čehož jasně vyplývá že tato půjčka je určena pro lidi, kteří pobírají starobní důchod.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku