Půjčky bez potvrzení o příjmu

a další druhy půjček a úvěrů

Nebankovní půjčky bez registru

Napsal admin • Jun 7th, 2011 • Rubrika: Půjčky bez registru

Nebankovní půjčky bez registru jsou nebankovní půjčky, které poskytují nebankovní společnosti bez toho, aniž by jakokkoliv prověřovali registr dlužníků. Nebankovní půjčky bez registru jsou poskytovány hodně rychle a téměř každému.

Jsem v registru dlužníků…

Hodně lidí se dostala do registru dlužníků. Registr dlužníků si vedou finanční instituce aby se ochránily před případnými problémovými klienty. Registr dlužníků je něco jako černá listina. Mohly jste se tam dostat, pokud jste měli problémy se splácením svých dřívějších úvěřů či půjček. Pokud jste v registru zapsáni, tak již vám neposkytne půjčku žádná banka. Budete se muset obracet na nebankovní společnosti a firmy.

Nebankovní půjčky bez registru od nebankovních společností

Nebankovní půjčky bez registru poskytují výhradně nebankovní společnosti. Je důležité si vybrat tu správnou nebankovní společnost, ale vybrat tu správnou nebankovní společnosti bývá těžký oříšek. Lidé často šahají hned po první nabídce, ale to je chyba. Nikdy neberte první nabídku! Vždy si vybírejte s široké palety nabídek.

Jak vysoké bývají nebankovní půjčky bez registru ?

Nebankovní půjčky bez registru poskytuje většina nebankovních společností a firem maximálně do 100 000 Kč. Vyšší půjčku vám dají nebankovní společností pouze v případech, že budete mít nějakého ručitele nebo budete ochotni ručit svoji nemovitostí. Až už svým bytem či rodinným domkem.

Na za co si dát pozor při půjčování peňez

Nejprve si rozmyslete, jestli půjčku vůbec potřebujete. Na co si půjčku vlastně berete ? Pokud se však rozhodnete, že půjčku opravdu potřebuejte tak si spočítejte, kolik si můžete dovolit pravidelně měsíčně splácet. Dávejte si také dobrý pozor na podmínky v písemné smlouvě ! Přečtěte si celou smlouvu, třeba i několikrát. Nenechte na sebe tlačit k rychlému podpisu.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku