Půjčky bez potvrzení o příjmu

a další druhy půjček a úvěrů

Nebankovní půjčky bez příjmu

Napsal admin • Jun 7th, 2011 • Rubrika: Půjčky bez příjmu

Nebankovní půjčky bez příjmu jsou půjčky od nebankovních společností z nebankovní sektoru. Kdy nemusíte nosit žádné potvrzení o výši vašich příjmů ze zaměstnání či podnikání. Jedná se o rychlé půjčky.

Půjčky pro lidi bez příjmů

Nebankovní půjčky bez příjmu jsou určeny především lidem, kteří nemají žádné příjmy. Mohou to být lidé, kteří jsou momentálně bez práce a jsou vedeni v evidenci úřadu práce. Mohou to také být ženy na mateřské dovolené. Tyto půjčky také často vyhledávají lidé, kteří pracují na černo nebo lidé, kteří dostávají oficiálně jen část mzdy a zbytek mzdy dostávají přímo na ruku bez potvrzení. Všechny tyto skupiny nejvíce žádají o různé nebankovní půjčke bez prokazování příjmu.

Od koho si vzít nebankovní půjčku bez příjmů ?

Nebankovní půjčky bez příjmu nabízejí výhradně nebankovní společnosti, takže budete muset vašeho poskytovatele půjček vybírat mezi nebankovními společnostmi. Výběr té správné nebankovní společnosti je u této půjčky doslova klíčový. Nikdy nedejte na první nabídku nebo reklamu. Prostudujte si veškeré dostupné informace a pak se kvalifikovaně rozhodněte pro tu nejlepší nebankovní společnost. Přiznávám, že výběr může být dost těžký, protože nebankovních společností je u nás opravdu hodně.

Rozhodčí doložky

U nebankovní půjčky bez příjmu se čas od času objevují různé rozhodčí doložky. Rozhodčí doložky znamená, že se v případě problému či sporu nemůžete obrátit na normální civilní soud. Ale váš spor mezi vámi a nebankovní společnosti bude rozhodovat rozhodce. Rozhodce bývá často najatý nebankovní společností, takže rozhodujete téměř vždy v jejich prospěch. Nepodepisujte tedy smlouvy, ve které je umístěna rozhodčí doložka.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku