Půjčky bez potvrzení o příjmu

a další druhy půjček a úvěrů

Nebankovní půjčky bez poplatku předem

Napsal admin • Jun 8th, 2011 • Rubrika: Půjčky bez poplatku

Nebankovní půjčky bez poplatku předem od nebankovních společností jsou hodně oblíbené, protože nemusíte za svou půjčku platit žádný zbytečný poplatek dopředu. Pokud vám půjčku nebude schválena, tak o nic nepřijdete.

Lidé se bojí poplatků předem

Hodně lidí se bojí platit poplatky za půjčku předem. Dříve bylo totiž medializováno hodně případů, kdy nebankovní společnost pouze vybírala po lidech poplatky předem. A ve finále lidem žádnou půjčku neposkytla a napsala jim, že jejich půjčka nebyla schválena a poplatek propadá. Vše měly právně podložené, takže se nedopostily žádného trestného činu. Dnes už lidé vědí, že kdo chce poplatek předem, tak budí podezření že je to nesolidní společnosti. Proto si lidé berou jen nebankovní půjčky bez poplatku předem.

Rychlé nebankovní půjčky bez poplatku předem

Nejenže jsou nebankovní půjčky bez poplatku předem poskytované bez poplatku předem, ale zároveň je jejich vyřízení hodně rychlé. Je to způsobené tím, že je poskytují nebankovní společnosti. Které jsou známé tím, že jsou schopné půjčky vyřídit opravdu hodně. Na druhou stranu je třeba počítat s tím, že nebankovní půjčky jsou vždy výrazně dražší než bankovní půjčky od klasických bank.

Dva doklady totožnosti

K vyřízení této půjčky budete potřebovat dva platné doklady o vaší totožnosti. Jako první doklad se využívá často občanka. Jako druhý doklad můžete využít řidičák, cestovní pas nebo v nouzi i váš rodný list. Pokud ho tedy máte u sebe.

Úvěrová smlouva podmínky

U nebankovní půjčky bez poplatku předem je důležité si pořádně přečíst vaší úvěrovou smlouvu. Spousta lidí si úvěrovou smlouvu před podpisem vůbec nepřečte a pak se za pár dní diví co to vlastně podepsaly. Neudělejte stejnou chybu ! Nenechte se také balamunit tím, co vám navykládá zástupce společnosti. Důležité je to co je v písemné smlouvě. Často se totiž to co říká zástupce a co je ve finále ve smlouvě docela hodně liší. Takže si na to dejte majzla.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku